Zarząd spółki

Tomasz Wudarzewski

Tomasz Wudarzewski – Prezes Zarządu

Prezes Zarządu Emitenta i dyrektor ds. rozwoju, autor platformy Logintrade, w spółce odpowiada przede wszystkim za obszar rozwoju funkcjonalnego i biznesowego oraz konsulting prowadzony w ramach realizowanych projektów.

Pan Tomasz Wudarzewski posiada wykształcenie wyższe, jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, ukończył studia na kierunku „Zarządzanie i marketing”. W latach 2001-2008 był wykładowcą w Katedrze Organizacji Zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz właścicielem firmy konsultingowej. Jest autorem oraz kierownikiem podyplomowych studiów „Zakupy w biznesie”, „Nowoczesny marketing”, „Zarządzanie sprzedażą” oraz wykładowcą na wielu studiach podyplomowych i MBA. W latach 2006-2008 pełnił funkcje Wiceprezesa Zarządu w spółce Webshock Sp. z o.o. Brał udział w wielu projektach konsultingowych ukierunkowanych na wypracowanie strategii oraz optymalizację procesów biznesowych m.in. dla Van Pur S.A., PKE S.A., Elektrownia Opole S.A., Górażdże Cement S.A., Luvena S.A. oraz wielu innych firm.


Michał Szlachcic

Michał Szlachcic– Wiceprezes Zarządu

Wiceprezes Zarządu Emitenta i dyrektor zarządzający, w spółce odpowiada za obszar związany z pozyskiwaniem nowych klientów oraz prowadzone projekty wdrożeniowe.

Pan Michał Szlachcic posiada wykształcenie wyższe, jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, ukończył studia na kierunku „Zarządzanie i Marketing”. W latach 1998-2009 był wykładowcą w Katedrze Marketingu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. W latach 2001-2003 pracował na stanowisku product manager w firmie informatycznej Ster Projekt S.A. Wykładowca na wielu studiach podyplomowych oraz MBA. W latach 2006-2008 pełnił funkcję Prezesa Zarządu w spółce Webshock Sp. z o.o. Brał udział w wielu projektach konsultingowych ukierunkowanych na wypracowanie strategii oraz optymalizację procesów biznesowych m.in. dla Van Pur S.A., PKE S.A., Elektrownia Opole S.A., Górażdże Cement S.A. Luvena S.A. oraz wielu innych firm. Kierownik i autor podyplomowych studiów „Trener biznesu” i „Windykacja i zarządzanie wierzytelnościami” organizowanymi w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.